Гуртки та секції, загони за інтересами

  • Гуртки, спортивні секції  на бюджетній основі

2018-2019н.р.

 

№з/п

Назва гуртка

Кількість

годин

Керівник гуртка

1.

Гурток козацько-лицарського виховання «Джура»

1

О.І.Коваль

2.

Гурток «Історичне краєзнавство»

1

А.А.Савчук

3.

Гурток вокального співу

2

А.В.Омельянова

4.

Спортивна секція «Баскетбол» (дівчата)

2

О.С.Демчук

5.

Спортивна секція «Баскетбол» (юнаки)

2

Р.В.Крепостняк

6

Спортивна секція  «Настільний теніс»

2

В.Б.Дунда

7.

Гурток «Формування духовно-моральних цінностей»

2

О.М.Кришталь

8.

Гурток «Українська народна іграшка»

1

О.В.Кудирко

9.

Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

1

О.В.Троян

10.

Гурток «Літературна студія»

1

Н.Д.Григорук

 

ГРАФІК

роботи   гуртків , секцій, загонів за інтересами

навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2» м. Гнівань

Тиврівський  район    Вінницької  області

2018-2019 н . р.

№з/п

Назва гуртка, секції

День та час проведення

 

Кабінет

Керівник гуртка, секції,

загону

1.

Гурток

козацько-лицарського виховання

«Джура»

Середа

15.30-16.15

Кабінет

краєзнавства

Коваль

Олександр  Іванович

2.

«Історичне краєзнавство»

Понеділок

15.30-16.20

313

 

Савчук Анатолій

Андрійович

3.

Гурток

«Літературна  студія»

Середа

15.30-16.15

 

311

Григорук

Надія Дмитрівна

4.

 

Гурток

«Вокального співу»

Середа 

15.30-16.20

П’ятниця

15.30-16.20

 

103

 

 

Омельянова

Аліна   Володимирівна

5.

Баскетбол (дівчата)

Вівторок 

16.20-17.05

Четвер 

15.30-16.15

 

спортивний

зал

Демчук

Олександр  Сергійович

6.

Баскетбол (юнаки)

             Понеділок

           16.30-17.15

Середа

16.00-16.45

 

спортивний зал

Крепостняк

Руслан   Васильович

7.

Теніс  (настільний)

Вівторок 16.30-17.15

Четвер 16.30-17.15

шкільний тир

   Дунда

Віталій   Борисович

8.

Гурток «Формування духовно-моральних цінностей»

Понеділок

15.30-16.15

Четвер

15.30-16.15

 

201

Кришталь

Оксана Миколаївна

9.

Гурток

«Українська народна іграшка»

П’ятниця

            15.30-16.15

 

102

Кудирко

Оксана  Володимирівна

10.

Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Понеділок

14.30-15.15

 

101

   Троян

Оксана Володимирівна

11.

Загін

«Юні інспектори руху»

Середа

15.30-16.15

Учнівський центр

Богацька

Ольга Анатоліївна

12.

Загін

«Дружина юних рятувальників»

Вівторок

15.30-16.15

 

Учнівський центр

Богацька

Ольга Анатоліївна

13.

Загін  «Вожаті»

П’ятниця

15.30-16.15

Учнівський центр

Богацька

Ольга Анатоліївна

14.

Загін «Милосердя»

Вівторок

15.30-16.15

Учнівський центр

 

Бевза

Галина Іванівна

15.

Дебатний клуб «Frееdom

Четвер

15.30-16.15

Актова зала

Кудирко Інна Олександрівна

 

    Департамент освіти і науки облдержадміністрації Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників 
ТИВРІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ