Призери І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
З 4 по 22 жовтня 2021 року в ОЗО «НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст-гімназія №2»» м.Гнівані з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Призерами І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стали:
Предмет |
При зове місце |
Прізвище, ім’я по батькові призера |
Клас |
Учитель |
Математика |
І |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Ліщишина Л.Й |
ІІ |
Баклаженко Станіслав Олександрович |
11-А |
Ліщишина Л.Й |
|
ІІІ |
Мельник Ігнатій Олегович |
11-А |
Ліщишина Л.Й |
|
ІІІ |
Северин Ілля Володимирович |
11-А |
Ліщишина Л.Й |
|
І |
Алексєєв Богдан Олександрович |
10-А |
Ліщишина Л.Й |
|
І |
Римарь Крістіна Володимирівна |
10-А |
Ліщишина Л.Й |
|
ІІ |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Ліщишина Л.Й |
|
ІІІ |
Карелідзе Єлена Георгіївна |
10-А |
Ліщишина Л.Й |
|
І |
Бабій Даніел Олександрович |
10-А |
Бевза Г.І. |
|
І |
Коржанівський Дмитро Ігорович |
9-Б |
Бевза Г.І. |
|
І |
Постемська Вероніка Юріївна |
9-В |
Ліщишина Л.Й |
|
І |
Сніцар Дарина Олександрівна |
9-В |
Ліщишина Л.Й |
|
І |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Ліщишина Л.Й |
|
ІІ |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІ |
Тарнавський Ілля Андрійович |
9-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІІ |
Соболєва Анастасія Сергіївна |
9-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІІ |
Міхальчишина Анна Сергіївна |
9-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІІ |
Сафонов Ярослав Романович |
9-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІІ |
Лобань Ілона Євгеніївна |
9-В |
Ліщишина Л.Й |
|
І |
Янчук Ілля Олександрович |
8-Б |
Ліщишина Л.Й |
|
І |
Мельникова Діана Андріївна |
8-В |
Марценюк С.Ю. |
|
ІІ |
Комаровський Володимир Володимирович |
8-В |
Марценюк С.Ю |
|
ІІ |
Московчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Марценюк С.Ю |
|
І |
Данилишина Аріна Русланівна |
7-Б |
Бевза Г.І. |
|
І |
Рогозянська Вікторія Олегівна |
7-Б |
Бевза Г.І. |
|
І |
Яросевич Ганна Русланівна |
7-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІ |
Швець Ольга Олегівна |
7-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІІ |
Іванюк Володимир Юрійович |
7-В |
Бевза Г.І. |
|
ІІІ |
Секргієнко Денис Олександрович |
7-В |
Бевза Г.І. |
|
І |
Бондарчук Аліна Олексіївна |
6-В |
Марценюк С.Ю. |
|
І |
Українець Андрій Васильович |
6-В |
Марценюк С.Ю. |
|
І |
Луценко Яна Миколаївна |
6-Б |
Бевза Г.І. |
|
І |
Красилюк Андрій Дмитрович |
6-Б |
Бевза Г.І. |
|
І |
Гречка Маргарита Сергіївна |
6-Б |
Бевза Г.І. |
|
ІІ |
Романенко Анна Станіславівна |
6-В |
Марценюк С.Ю. |
|
ІІ |
Забава Софія Денисівна |
6-В |
Марценюк С.Ю. |
|
ІІІ |
Бегеба Анна Віталіївна |
6-В |
Марценюк С.Ю. |
|
Англійська мова |
І |
Горобець Софія Олексіївна |
11-А |
Лєнік О.М. |
І |
Северин Ілля Володимирович |
11-А |
Лєнік О.М. |
|
І |
Станіслав МаксимСтаніславович |
11-А |
Лєнік О.М. |
|
І |
Петрук Адріан Андрійович |
11-А |
Лєнік О.М. |
|
І |
Платова Олександра Миколаївна |
11-А |
Платова С.О. |
|
І |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Платова С.О. |
|
ІІ |
Дуброва Яна Іванівна |
11-А |
Платова С.О. |
|
ІІІ |
Тертишних Дар'я Олегівна |
11-А |
Лєнік О.М. |
|
І |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Платова С.О. |
|
І |
Римарь Крістіна Володимирівна |
10-А |
Платова С.О. |
|
І |
Кулібаба Софія Ігорівна |
10-А |
Платова С.О. |
|
І |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Платова С.О. |
|
ІІ |
Коломієць Анастасія Тарасівна |
10-А |
Платова С.О. |
|
ІІІ |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Платова С.О. |
|
І |
Бондарчук Олена Олегівна |
9-В |
Пастухова А.П. |
|
І |
Франишина Діана Русланівна |
9-Б |
Григорчук Я.Б. |
|
І |
Бабій Даніел Олександрович |
9-Б |
Платова С.О. |
|
І |
Пасєка Валерія Вячеславівна |
9-Б |
Платова С.О. |
|
ІІ |
Лукашук Вікторія Леонідівна |
9-В |
Пастухова А.П. |
|
ІІ |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Григорчук Я.Б. |
|
ІІІ |
Скрипник Андрій Русланович |
9-Б |
Платова С.О. |
|
ІІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Платова С.О. |
|
ІІІ |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Пастухова А.П. |
|
І |
Герасимчук Яна Олександрівна |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Мельникова Діана Андріївна |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Білик Дмитро Миколайович |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Янчук Ілля Олександровия |
8-Б |
Платова С.О. |
|
І |
Шаповалова Тетяна Сергіївна |
8-Б |
Платова С.О. |
|
ІІ |
Кухар Марія Олегівна |
8-В |
Лавренчук В.М |
|
ІІ |
Серветник Олег Ігорович |
8-В |
Лавренчук В.М |
|
ІІ |
Пастухова Віолетта Володимирівна |
8-В |
Лавренчук В.М |
|
ІІІ |
Московчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Лавренчук В.М |
|
Німецька мова |
І |
Петрук Адріан Андрійович |
11-А |
Лавренчук В.М |
І |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Пастухова А.П. |
|
І |
Северин Ілля Володимирович |
11-А |
Лавренчук В.М |
|
ІІ |
Горобець Софія Олексіївна |
11-А |
Лавренчук В.М |
|
ІІІ |
Платова Олександра Миколаївна |
11-А |
Пастухова А.П. |
|
І |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Лавренчук В.М |
|
І |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Лавренчук В.М |
|
І |
Стужук Аліна Володимирівна |
10-А |
Лавренчук В.М |
|
ІІ |
Римарь Крістіна Володимирівна |
10-А |
Лавренчук В.М |
|
ІІІ |
Петричук Каріна Олександрівна |
10-А |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Бабій Даніел Олександрович |
9-Б |
Ровінська В.В. |
|
І |
Франишина Діана Русланівна |
9-Б |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Лукашук Вікторія Леонідівн6а |
9-В |
Ровінська В.В. |
|
ІІ |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Лавренчук В.М. |
|
ІІ |
Соболєва Анастасія Сергіївна |
9-Б |
Лавренчук В.М. |
|
ІІІ |
Туржанська Яна Андріївна |
9-Б |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Мельникова Діана Андріївна |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Білик Дмитро Миколайович |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Кухар Марія Олегівна |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
І |
Янчук Ілля Олександрович |
8-Б |
Лавренчук В.М. |
|
ІІ |
Пастухова Віолетта Володимирівна |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
ІІ |
Московчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
ІІІ |
Серветник Олег Ігорович |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
ІІІ |
Скиба Богдан Дмитрович |
8-В |
Лавренчук В.М. |
|
Зарубіжна література |
І |
Северин Ілля Володимирович |
11-А |
Голота Н.Б. |
І |
Мосендз Діана Ігорівна |
11-А |
Голота Н.Б. |
|
І |
Ігнатова Світлана Віталіївна |
11-А |
Голота Н.Б |
|
ІІ |
Коваленко Марина Ігорівна |
11-А |
Голота Н.Б |
|
ІІ |
Ковчук Анна Василівна |
11-А |
Голота Н.Б |
|
ІІ |
Горобець Софія Олексіївна |
11-А |
Голота Н.Б |
|
ІІІ |
Дуброва Яна Іванівна |
11-А |
Голота Н.Б |
|
ІІІ |
Сотник Іван Андрійович |
11-А |
Голота Н.Б |
|
ІІІ |
Романець Софія Сергіївна |
11-А |
Голота Н.Б |
|
ІІІ |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Голота Н.Б |
|
І |
Коломієць Анастасія Тарасівна |
10-А |
Войцеховська М.В. |
|
І |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Войцеховська М.В. |
|
ІІ |
Кулібаба Софія Ігорівна |
10-А |
Войцеховська М.В. |
|
ІІ |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Войцеховська М.В. |
|
ІІІ |
Алексєєв Богдан Олександрович |
10-А |
Войцеховська М.В. |
|
ІІІ |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Войцеховська М.В. |
|
І |
Боднаревська Софія Борисівна |
9-В |
Войцеховська М.В. |
|
І |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Войцеховська М.В. |
|
ІІ |
Лобань Ілона Євгеніївна |
9-В |
Войцеховська М.В. |
|
ІІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Войцеховська М.В. |
|
ІІІ |
Кушта Вікторія Володимирівна |
9-В |
Войцеховська м.В. |
|
Біологія |
І |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Бабійчук Т.В. |
І |
Сотник Іван Андрійович |
11-А |
Бабійчук Т.В. |
|
І |
Ковщук Анна Василівна |
11-А |
Бабійчук Т.В. |
|
ІІ |
Баклаженко Станіслав Олександрович |
11-А |
Бабійчук Т.В. |
|
ІІІ |
Романець Софія Сергіївна |
11-А |
Бабійчук Т.В. |
|
І |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Бабійчук Т.В. |
|
І |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Бабійчук Т.В. |
|
І |
Керелідзе Єлена Георгіївна |
10-А |
Бабійчук Т.В. |
|
ІІ |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Бабійчук Т.В. |
|
ІІІ |
Римарь Крістіна Володимирівна |
10-А |
Бабійчук Т.В. |
|
І |
Дацюк Ірина Олександрівна |
9-Б |
Бабійчук Т.В. |
|
І |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Бабійчук Т.В. |
|
ІІ |
Коржанівський Дмитро Ігорович |
9-Б |
Бабійчук Т.В. |
|
ІІІ |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Бабійчук Т.В. |
|
І |
Серветник Олег Ігорович |
8-В |
Чернова Г.В. |
|
І |
Кудирко Вікторія Олегівна |
8-В |
Чернова Г.В. |
|
ІІ |
Пастухова Віолетта Володимирівна |
8-В |
Чернова Г.В. |
|
ІІ |
Бондарчук Даниіл Сергійович |
8-А |
Чернова Г.В. |
|
ІІІ |
Мельникова Діана Андріївна |
8-В |
Чернова Г.В. |
|
Хімія |
І |
Дуброва Яна Іванівна |
11-А |
Розгонюк О.В. |
ІІ |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Мельник Мирослава Валеріївна |
11-А |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Ковчук Анна Василівна |
11-А |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Розгонюк О.В. |
|
ІІ |
Попович Анжеліка Олегівна |
10-А |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Стужук Аліна Володимирівна |
10-А |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Міхальчишина Анна Сергіївна |
9-Б |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Франишина Діана Русланівна |
9-Б |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Коржанівський Дмитро Ігорович |
9-Б |
Розгонюк О.В. |
|
ІІ |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Розгонюк О.В. |
|
ІІ |
Дацюк Анна Миколаївна |
9-Б |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Скрипник Андрій Русланівна |
9-Б |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Сафонов Ярослав Романович |
9-Б |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Білик Дмитро Миколайович |
8-В |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Московчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Розгонюк О.В. |
|
ІІ |
Розгонюк Дмитро Сергійович |
8-В |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Мельникова Діана Андріївна |
8-В |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Рогозянська Вікторія Олегівна |
7-В |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Сергієнко Денис Олександрович |
7-В |
Розгонюк О.В. |
|
І |
Самарова Анастасія Олександрівна |
7-В |
Розгонюк О.В. |
|
ІІ |
Свинарук Анастасія Максимівна |
7-В |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Сергієнко Назар Олександрович |
7-В |
Розгонюк О.В. |
|
ІІІ |
Іванюк Володимир Юрійович |
7-В |
Розгонюк О.В. |
|
Фізика |
І |
Мельник Ігнатій Олегович |
11-А |
Дрозд А.М. |
І |
Северин Ілля Володимирович |
11-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Платова Олександра Миколаївна |
11-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Коваленко Марина Ігорівна |
11-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Романенко Марія Станіславівна |
11-А |
Дрозд А.М. |
|
І |
Алексєєв Богдан Олександрович |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
І |
Титор Олександр Олегович |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Перцатій Вадим Сергійович |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Кулібаба Софія Ігорівна |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Кухар Тетяна Олексіївна |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Петлик Олександр Андріївна |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Бояльський Владислав Андрійович |
10-А |
Дрозд А.М. |
|
І |
Міхальчишина Анна Сергіївна |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
І |
Бабій Даніел Олександрович |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
ІІ |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Горобець Іван Романович |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Гурц Олександра Миколаївна |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Чайка Вікторія Сергіївна |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Атаманчук Вероніка Віталіївна |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Пасєка Валерія Вячеславівна |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
ІІІ |
Франишина Діана Русланівна |
9-Б |
Дрозд А.М. |
|
І |
Мельникова Діана Андріївна |
9-В |
Кравченко І.Є. |
|
ІІ |
Ільченко Богдан Олегович |
8-Б |
Кравченко І.Є. |
|
І |
Білик Дмитро Миколайович |
8-В |
Кравченко І.Є. |
|
ІІ |
Франчук Юлія Сергіївна |
8-Б |
Кравченко І.Є. |
|
ІІІ |
Кушнір Дмитро Вікторович |
8-Б |
Кравченко І.Є. |
|
Українська мова та література |
І |
Горобець Софія Олексіївна |
11-А |
Григорук Н.Д. |
І |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Бондарчук І.К. Григорук Н.Д. |
|
ІІ |
Ковчук Анна Василівна |
11-А |
Григорук Н.Д. |
|
ІІІ |
Северин Ілля Володимирович |
11-А |
Григорук Н.Д. |
|
ІІІ |
Романець Софія Сергіївна |
11-А |
Григорук Н.Д. |
|
І |
Стужук Аліна Володимирівна |
10-А |
Худа Л.Г |
|
І |
Карелідзе Єлена Георгіївна |
10-А |
Худа Л.Г |
|
ІІ |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Худа Л.Г |
|
ІІ |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Худа Л.Г |
|
ІІ |
Римарь Крістіна Володимирівна |
10-А |
Худа Л.Г |
|
ІІІ |
Коломієць Анастасія Тарасівна |
10-А |
Худа Л.Г |
|
ІІІ |
Петлик Олександра Андріївна |
10-А |
Худа Л.Г |
|
ІІІ |
Бояльський Владислав Андрійович |
10-А |
Худа Л.Г |
|
І |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Шутак Т.С. |
|
І |
Франишина Діана Русланівна |
9-Б |
Демчук О.Б. |
|
І |
Чайка Вікторія Сергіївна |
9-Б |
Шутак Т.С. |
|
ІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Шутак Т.С. |
|
ІІ |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Демчук О.Б. |
|
ІІ |
Лобань Ілона Євгеніївна |
9-В |
Шутак Т.С. |
|
ІІ |
Боднаревська Софія Борисівна |
9-В |
Шутак Т.С. |
|
ІІІ |
Швець Владислав Михайлович |
9-В |
Шутак Т.С. |
|
ІІІ |
Кушта Вікторія Володимирівна |
9-В |
Шутак Т.С. |
|
І |
Пастухова Валентина Володимирівна |
8-В |
Кудирко О.І. |
|
І |
Герасимчук Яна Олександрівна |
8-В |
Кудирко О.І. |
|
ІІ |
Дацюк Вікторія Романівна |
8-В |
Кудирко О.І. |
|
ІІІ |
Московчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Кудирко О.І. |
|
І |
Гаврилов Володимир Михайлович |
7-В |
Демчук О.Б. |
|
І |
Данилишина Аріна Русланівна |
7-Б |
Демчук О.Б. |
|
І |
Свинарчук Анастасія Максимівна |
7-В |
Демчук О.Б. |
|
ІІ |
Радецький Ярослав Дмитрович |
7-В |
Демчук О.Б. |
|
ІІ |
Радецький Владислав Дмитрович |
7-В |
Демчук О.Б. |
|
ІІІ |
Гончаренко Ірина В'ячеславівна |
7-В |
Демчук О.Б. |
|
Технології |
І |
Ковчук Анна Василівна |
11-А |
Кудирко О.В. |
І |
Панасюк Анна Романівна |
11-Б |
Кудирко О.В. |
|
ІІ |
Романець Софія Сергіївна |
11-А |
Кудирко О.В. |
|
ІІІ |
Горобець Софія Олексіївна |
11-А |
Кудирко О.В. |
|
ІІІ |
Дуброва Яна Іванівна |
11-А |
Кудирко О.В. |
|
І |
Дацюк Анна Миколаївна |
9-Б |
Кудирко О.В. |
|
ІІ |
Пасєка Валерія вячеславівна |
9-Б |
Кудирко О.В. |
|
ІІ |
Соболєва Анастасія Сергіївна |
9-Б |
Кудирко О.В. |
|
І |
Франишина Діана Русланівна |
9-Б |
Кудирко О.В. |
|
ІІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Кудирко О.В. |
|
ІІ |
Горобець Іван Романович |
9-Б |
Троян О.В |
|
ІІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Кудирко О.В. |
|
ІІІ |
Михайленко Роман Олегович |
9-Б |
Троян О.В |
|
І |
Дацюк Вікторія Романівна |
8-В |
Троян О.В |
|
І |
Маславчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Троян О.В |
|
І |
Пастухова Віолетта Володимирівна |
8-В |
Троян О.В |
|
ІІ |
Мельникова Діана Романівна |
8-В |
Троян О.В |
|
ІІІ |
Герасимчук Яна Олександрівна |
8-В |
Троян О.В |
|
Історія |
І |
Горобець Софія Олексіївна |
11-А |
Савчук А.А. |
І |
Гривнюк Тетяна Богданівна |
11-А |
Савчук А.А. |
|
І |
Мосендз Діана Ігорівна |
11-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Панасюк Анна Романівна |
11-Б |
Савчук А.А. |
|
ІІІ |
Мельник Мирослава Валеріївна |
11-А |
Савчук А.А. |
|
ІІІ |
Семчук Дарія Станіславівна |
11-А |
Савчук А.А. |
|
І |
Рожанська Емма Олександрівна |
10-Б |
Брицова В.В |
|
І |
Карелідзе Єлена Георгіївна |
10-А |
Савчук А.А. |
|
І |
Кулібаба Софія Ігорівна |
10-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Стужук Аліна Володимирівна |
10-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Перцатій Вадим Сергійович |
10-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Алексєєв Богдан Олександрович |
10-А |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Драчук Каріна Андріївна |
10-Б |
Брицова В.В. |
|
І |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Савчук А.А. |
|
І |
Мороз Крістіна Сергіївна |
9-В |
Савчук А.А. |
|
І |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Похила Ярослав Костянтинович |
9-Б |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Боднаревська Софія Борисівна |
9-В |
Савчук А.А. |
|
ІІ |
Сніцар Дарина Олександрівна |
9-В |
Савчук А.А. |
|
ІІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Савчук А.А. |
|
ІІІ |
Горобець Іван Романович |
9-Б |
Савчук А.А. |
|
ІІІ |
Лоїк Марина Русланівна |
9-Б |
Савчук А.А. |
|
ІІІ |
Бондарчук Олена Олегівна |
9-В |
Савчук А.А. |
|
ІІІ |
Кушта Вікторія Володимирівна |
9-Б |
Савчук А.А. |
|
І |
Герасимчук Яна Олександрівна |
8-В |
Коваль О.І. |
|
І |
Московчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Коваль О.І. |
|
І |
Шаповалова Тетяна Сергіївна |
8-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІ |
Пастухова Віолетта Володимирівна |
8-В |
Коваль О.І. |
|
ІІ |
Янчук Ілля Олександрович |
8-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Бегас Юрій Русланович |
8-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Білик Дмитро Миколайович |
8-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Вишняускас Володимир В'ячеславович |
8-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Колос Богдан Русланович |
8-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Томко Дарина Олексіївна |
8-Б |
Коваль О.І. |
|
Астрономія |
І |
Саєнко Діана Павлівна |
11-Б |
Кравченко І.Є. |
ІІ |
Гречка Марія Русланівна |
11-А |
Кравченко І.Є. |
|
ІІІ |
Панасюк Анна Романівна |
11-Б |
Кравченко І.Є. |
|
Географія |
І |
Лавренчук Анна Станіславівна |
11-А |
Мисліцка О.В. |
ІІ |
Горобець Софія Олексіївна |
11-А |
Мисліцка О.В. |
|
ІІІ |
Северин Ілля Володимирович |
11-А |
Мисліцка О.В. |
|
ІІ |
Кухар Тетяна Олегівна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
І |
Керелідзе Єлена Георгіївна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
І |
Серветни к Анна Ігорівна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
ІІ |
Коломієць Анастасія Тарасівна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
ІІІ |
Стужук Аліна Володимирівна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
ІІІ |
Римарь Крістіна Володимирівна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
ІІІ |
Петлик Олександра Андріївна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
ІІІ |
Попович Анжеліка Олександрівна |
10-А |
Добачевська М.П.. |
|
І |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Мисліцка О.В. |
|
І |
Міхальчишина Анна Сергіївна |
9-Б |
Мисліцка О.В. |
|
ІІ |
Коржанівський Дмитро Ігорович |
9-Б |
Мисліцка О.В. |
|
ІІ |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Мисліцка О.В. |
|
ІІІ |
Лобань Ілона Євгеніївна |
9-В |
Мисліцка О.В. |
|
ІІІ |
Боднаревська Софія Борисівна |
9-В |
Мисліцка О.В. |
|
ІІІ |
Сніцар Дарина Олександрівна |
9-В |
Мисліцка О.В. |
|
ІІІ |
Постемська Вероніка Юріївна |
9-В |
Мисліцка О.В. |
|
І |
Герасимчук Яна Олександрівна |
8-В |
Мисліцка О.В. |
|
ІІ |
Московчук Анастасія Валеріївна |
8-В |
Мисліцка О.В. |
|
ІІІ |
Білик Дмитро Миколайович |
8-В |
Мисліцка О.В. |
|
Правознавство |
І |
Мосендз Діана Ігорівна |
11-А |
Коваль О.І. |
ІІ |
Гривнюк Тетяна Богданівна |
11-А |
Коваль О.І. |
|
І |
Стужук Аліна Володимирівна |
10-А |
Коваль О.І. |
|
І |
Попович Анжеліка Олександрівна |
10-А |
Коваль О.І. |
|
ІІ |
Серветник Анна Ігорівна |
10-А |
Коваль О.І. |
|
ІІ |
Очинська Аліна Олегівна |
10-А |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Собканюк Анастасія Анатоліївна |
11-А |
Коваль О.І. |
|
І |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Коваль О.І. |
|
І |
Піліпішина Ірина Олександрівна |
9-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІ |
Мороз Крістіна Сергіївна |
9-В |
Коваль О.І. |
|
ІІ |
Боднаревська Софія Борисівна |
9-В |
Коваль О.І. |
|
ІІ |
Кучерук Марія Олександрівна |
9-В |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Форманчук Діана Олександрівна |
9-В |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Гурц Олесандра Миколаївна |
9-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Лобань Ілона Євгеніївна |
9-В |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Вишкварка Анастасія Олегівна |
9-Б |
Коваль О.І. |
|
ІІІ |
Постемська Вероніка Юріївна |
9-В |
Коваль О.І. |
|
Інформаційні технології |
І |
Серветник Артур Олександрович |
9-В |
Коваль А.А. |
І |
Туржанська Яна Андріївна |
9-В |
Коваль А.А. |
|
І |
Боднаревська Софія Борисівна |
9-В |
Грабар А.П. |
|
ІІ |
Коржанівський Дмитро Ігорович |
9-Б |
Коваль А.А. |
|
ІІ |
Сафонов Ярослав Романович |
9-Б |
Грабар А.П. |
|
ІІ |
Король Максим Олегович |
9-Б |
Грабар А.П. |
|
І |
Янчук Ілля Олександрович |
8-Б |
Коваль А.А. |
|
І |
Цітрінель Юлія Сергіївна |
8-В |
Грабар А.П. |
|
ІІ |
Білик Дмитро Миколайович |
8-В |
Коваль А.А. |
|
ІІ |
Серветник Олег Ігорович |
8-В |
Грабар А.П. |
|
ІІ |
Скиба Богдан Дмитрович |
8-В |
Грабар А.П. |
|
ІІІ |
Кулик Денис олександрович |
8-А |
Коваль А.А. |
|
ІІІ |
Бондарчук даніїл Сергійович |
8-А |
Грабар А.П. |
|
ІІІ |
Кушнір Дмитро Вікторович |
8-Б |
Коваль А.А. |