Новини

    Відбувся теоретично-практичний семінар початкових класів

    9 квітня радо відкрив двері, хлібом-сіллю зустрічаючи дорогих гостей-учителів початкових класів навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 2» м.Гнівані на теоретично-практичний семінар початкових класів. Тема семінару «Розвиток творчого потенціалу особистості учнів початкової школи», метою якого було познайомити учителів з досвідом впровадження інноваційних технологій через проектну діяльність; формувати вміння використовувати тренінги на уроках з предмету «Основи здоров’я».



    Заклад відвідали вчителі початкових класів району, щоб отримати як теоретичне, так і практичне консультування з даного питання.

    Учасників семінару гостинно зустріли учнівський та педагогічний колективи. Зі словами вітання до присутніх звернулася заступник директора школи з навчально-виховної роботи Бабійчук Т.В.

    У вестибюлі НВК розмістився ярмарок методичної літератури, на якому педагоги мали змогу ознайомитись з новинками методичної літератури.

    В роботі семінару взяли участь методист районного відділу Тиврівської райдержадміністрації Шаталюк Т.В. та вчителі початкових класів району.

    Екскурсією по початковій школі НВК розпочалось знайомство із навчальним закладом. Світлі, гарні класи відкрили свої двері для учасників семінару.

    З методикою проведення тренінгів познайомила учитель початкових класів, керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Чорна О.А. Вона провела з учителями тренінги «Знайомство», «Очікування». Учителі мали змогу самі стати учасниками цікавих тренінгів.

    Учасники семінару відвідали нетрадиційні уроки:

    1. Захист проекту з предмету «Основи здоров’я» у 2-В класі на тему «Здоров’ю дитини – зелене світло» ( вчитель І.І.Кіт).
    2. Захист проекту з природознавства у 2-Б класі « Як бджоли готуються до зими» ( вчитель Т.В.Пугач).

    З доповіддю на тему «Метод проектів – шлях розвитку особистостісно-орієнтованого навчання» виступила вчитель вищої категорії, «старший вчитель» Ситнік Л.С.

    В ході майстер – класу «Тепло наших сердець» практичного застосування методики проектів на уроках та в позаурочний час у початкових класах власним досвідом роботи поділилася класний керівник 4-В класу Мельник Т.С.

    До Школи інтерактивного навчання «Вплив на самосвідомість і поведінку учнів шляхом групової роботи» запросила Чорна О.А

    В нетрадиційній формі , шляхом тренінгу «Зворотний зв'язок» пройшов аналіз роботи над проектами учителів НВК . Всі учасники семінару були задіяні в проведенні цього тренінгу, шляхом створення проекту-аналізу уроку та його активного захисту, а також у вправі «Закінчи речення», висловлюючи свої враження, бачення, побажання.

    Семінар пройшов у нетрадиційній формі. Ефективність презентованої інноваційної моделі діяльності школи була визнана колегами, які відзначили оптимальний морально-психологічний клімат взаємоповаги, любові й довіри, гуманний стиль педагогічної діяльності вчителів, духовну атмосферу творчої життєдіяльності педагогічного та учнівського колективів, професіоналізм.



    10.04.2014 | Aдмін

    Вернутись назад
Управління освіти і науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Вінницька академія безперервної освіти 
ТИВРІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ