Зарахування учнів до 1 класу

Кількість 1-х класів – 3

Кількість учнів – 90

Список дітей, зарахованих до 1 класу (станом на 31.05.2018р.):

- діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;

- діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у НВК;

- діти працівників НВК

 

1.        Алексютенко  Дмитро Вікторович

2.        Бабак Вадим В’ячеславович

 

3.        Барчук Марія Вікторівна

4.        Бережок Ростислав Андрійович

5.        Білик Даніл Миколайович

6.        Білокінь Євген Олександрович

7.        Білоконь Дарія Сергіївна

8.        Боцвін Дар’я  Русланівна

9.        Брига Дмитро Валерійович

10.    Вишкварка Ростислав Олегович

11.    Гайдамачук Соломія Олегівна

12.    Горобець Володимир Олексійович

13.    Господарець Богдана Василівна

14.    Гунько Марина Юріївна

15.    Закревська Поліна Василівна

16.    Івасик Яна Вадимівна

17.    Калюжко Артьом Олександрович

18.    Коваль Михайло Іванович

19.    Коваль Яна Сергіївна

20.    Когутенко Тимур Максимович

21.    Козак Владислав Володимирович

22.    Крот Ольга Сергіївна

23.    Лукашук Іван Леонідович

24.    Людва Оскар Олександрович

25.    Маркс Андрій Володимирович

26.    Марчило Софія Сергіївна

27.    Матвієнко Надія Олександрівна

28.    Мацан Ольга Вікторівна

29.    Мельник  Тимофій Миколайович

30.    Мисловський Ілля Богданович

31.    Нагорняк Діана Романівна

32.    Назаренко Вікторія Максимівна

33.    Нижник Андрій Сергійович

34.    Павленко Кирило Сергійович

35.    Палюх Кіра Денисівна

36.    Пастухова Софія Сергіївна

37.    Петричук Максим Богданович

38.    Підпалюк Вероніка Олегівна

39.    Понюк Владислав Олександрович

40.    Прудиус Єлизавета Сергіївна

41.    Ременюк Ангеліна Василівна

42.    Репей Ярослав Михайлович

43.    Синюшко Олена Анатоліївна

44.    Ситар Артем Дмитрович

45.    Сідлак Владислав Петрович

46.    Сіра Марія Олександрівна

47.    Сіроха Катерина Олексіївна

48.    Слоквич Богдан Денисович

49.    Снігур Ілля Павлович

50.    Танц Вероніка Вадимівна

51.    Тенюх Максим Олександрович

52.    Ткачук Вероніка Ігорівна

53.    Ткачук Євгеній Станіславович

54.    Товкань Домініка Едуардівна

55.    Черниш Ангеліна Андріївна

56.    Чернов Максим Федорович

57.    Шаповалова Анастасія Сергіївна

58.    Шпаковатий Богдан Вячеславович

59.    Якубович Олександр Олексійович

 

Кількість вакантних місць – 31

 

Список дітей, які не проживають на території обслуговування НВК, 

та за умови подання всіх необхідних документів  після 15 червня 2018 року

можуть бути зараховані до 1-х класів НВК

 

  1. Барчук Владислав Сергійович
  2.     Бевза Дар’я  Сергіївна
  3.    Біліченко Кирил Євгенійович
  4.    Гарасимчук Єлизавета Петрівна
  5.   Глушко Олександр Васильович
  6.     Демчук Назар Андрійович
  7.     Жмієвська Євгенія Дмитрівна
  8.    Іжаковський Іван Максимович
  9.     Кувшинкіна  Анна Андріївна
  10.   Кудрявцева Олександра Анатоліївна
  11.   Мацанюк Максим Олександрович
  12.   Мельник Богдан Олександрович
  13.   Міляновська Яна Вадимівна
  14.  Паламарчук Софія Русланівна
  15.   Пампуха Ксенія Олександрівна
  16.   Пожванюк Анастасія Олександрівна
  17.   Поляруш Тімур Кирилович
  18.   Притула Євгеній Дмитрович
  19.   Прігоцький Петро Олександрович
  20.   Рипневська Марія Богданівна
  21.   Романова Катерина Олександрівна
  22.   Ружило Данііл Ігорович
  23.   Савчук Поліна Анатоліївна
  24.   Сивак Юрій Андрійович
  25.   Скрипник Іван Максимович
  26.   Тарасенко Домінік Олегович
  27.  Трач Іван Романович

 

  

Кількість вакантних місць - 4

 

Список учнів, зарахованих до 1-х класів (станом на 15 червня 2018 року)

 

1.1.      Алексютенко  Дмитро Вікторович

2.      Бабак Вадим В’ячеславович

3.      Барчук Владислав Сергійович

4.      Барчук Марія Вікторівна

5.      Бевза Дар’я  Сергіївна

6.      Бережок Ростислав Андрійович

7.      Биковський Владислав Андрійович

8.      Білик Даніл Миколайович

9.      Біліченко Кирил Євгенійович

10.  Білокінь Євген Олександрович

11.  Білоконь Дарія Сергіївна

12.  Боцвін Дар’я  Русланівна

13.  Брига Дмитро Валерійович

14.  Вишкварка Ростислав Олегович

15.  Гайдамачук Соломія Олегівна

16.  Гарасимчук Єлизавета Петрівна

17.  Глушко Олександр Васильович

18.  Горобець Володимир Олексійович

19.  Господарець Богдана Василівна

20.  Гунько Марина Юріївна

21.  Демчук Назар Андрійович

22.  Жмієвська Євгенія Дмитрівна

23.  Закревська Поліна Василівна

24.  Івасик Яна Вадимівна

25.  Іжаковський Іван Максимович

26.  Калюжко Артьом Олександрович

27.  Коваль Михайло Іванович

28.  Коваль Яна Сергіївна

29.  Когутенко Тимур Максимович

30.  Козак Владислав Володимирович

31.  Крот Ольга Сергіївна

32.  Кувшинкіна  Анна Андріївна

33.  Кудрявцева Олександра Анатоліївна

34.  Лукашук Іван Леонідович

35.  Людва Оскар Олександрович

36.  Маркс Андрій Володимирович

37.  Марчило Софія Сергіївна

38.  Матвієнко Надія Олександрівна

39.  Мацан Ольга Вікторівна

40.  Мацанюк Максим Олександрович

41.  Мельник  Тимофій Миколайович

42.  Мельник Богдан Олександрович

43.  Мисловський Ілля Богданович

44.  Міляновська Яна Вадимівна

45.  Нагорняк Діана Романівна

46.  Назаренко Вікторія Максимівна

47.  Нижник Андрій Сергійович

48.  Павленко Кирило Сергійович

49.  Паламарчук Софія Русланівна

50.  Палюх Кіра Денисівна

51.  Пампуха Ксенія Олександрівна

52.  Пастухова Софія Сергіївна

53.  Петричук Максим Богданович

54.  Підпалюк Вероніка Олегівна

55.  Пожванюк Анастасія Олександрівна

56.  Поляруш Тімур Кирилович

57.  Понюк Владислав Олександрович

58.  Притула Євгеній Дмитрович

59.  Прудиус Єлизавета Сергіївна

60.  Ременюк Ангеліна Василівна

61.  Репей Ярослав Михайлович

62.  Рипневська Марія Богданівна

63.  Романова Катерина Олександрівна

64.  Ружило Данііл Ігорович

65.  Савчук Поліна Анатоліївна

66.  Сивак Юрій Андрійович

67.  Синюшко Олена Анатоліївна

68.  Ситар Артем Дмитрович

69.  Сідлак Владислав Петрович

70.  Сідоров Михайло Володимирович

71.  Сіра Марія Олександрівна

72.  Сіроха Катерина Олексіївна

73.  Скрипник Іван Максимович

74.  Слоквич Богдан Денисович

75.  Снігур Ілля Павлович

76.  Танц Вероніка Вадимівна

77.  Тарасенко Домінік Олегович

78.  Тенюх Максим Олександрович

79.  Ткачук Вероніка Ігорівна

80.  Ткачук Євгеній Станіславович

81.  Товкань Домініка Едуардівна

82.  Трач Іван Романович

83.  Черниш Ангеліна Андріївна

84.  Чернов Максим Федорович

85.  Шаповалова Анастасія Сергіївна

86.  Шпаковатий Богдан Вячеславович

87.  Якубович Олександр Олексійович


 

 

 

Кількість вакантних місць - 3

 

 

 

    Департамент освіти і науки облдержадміністрації Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників 
ТИВРІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ