Новини
Забуттю не підлягає
Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 2-В класу (кл. керівник Козоріз Надія Юріївна) ОЗО "НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів- гімназія №2»" м. Гнівані під час інтегрованого заняття згадали своїх рідних, які брали участь у бойових діях та тих , хто досі обороняє нас в зоні ООС .
День пам'яті та примирення
6 травня учні 4-Б класу ОЗО "НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія №2"" м.Гнівані вшанували пам'ять загиблих воїнів у Другій Світовій Війні.
Світ емоцій
У рамках Тижня психології практичним психологом опорного закладу освіти "НВК"ЗЗСО І-ІІІ ст.-гімназія №2" Чорною Т.О. було проведено корекційно - розвивальне заняття з емоційної сфери молодших школярів «Світ емоцій» з учнями 2-В класу. Метою даного заняття є розвинення вміння правильно виражати свої емоції та почуття за допомогою міміки, активізувати позитивні емоційні стани дитини. Під час заняття учні навчилися відкрито виражати свої емоції та аналізувати їх, а також весело та позитивно провели свій час.
Пасочка рум'яна!
Ох і гарна! Ох і гарна! Пасочка рум'яна! Ох духмяна! Ох духмяна! Пасочка рум'яна!
Буду я природі другом
Вихователь ГПД Швець М.О. разом з учнями 3-х класів ОЗО "НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів- гімназія №2»" м.Гнівані провела акцію "Буду я природі другом". Це заклик до свідомих, небайдужих мешканців нашого рідного міста.
Поведінка в лісі
У рамках Тижня безпеки в ОЗО "НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-гімназія №2"" м.Гнівані учні 2-Б класу (класний керівник Ясінська Т.В.) повторили основи безпечної поведінки та створили власні буклети-пам'ятки про правила поведінки у лісі.







