Новини
- тематична екскурсія в музейній кімнаті ліцею "Історія рідного краю";
- історичний хронотоп "11 років героїчної боротьби";
- історична вікторина для учнів 9-Б класу;
- виставка малюнків "Видатні постаті в історії".
-
-
-
-
-
-
Посвята у козачата



Знову перемога!
Тиждень історії приносить пернмогу: наші учениці Шаргородська Марина та Шаповалова Тетяна вибороли І та ІІ місця у конкурсі "Я знаю свої права".
"Як розпізнати булінг і не стати його жертвою"



Тиждень історії
03.02.2025 р. розпочався Тиждень історії у ліцеї №2 Гніванської міської ради. Відбулось кілька заходів:
«Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»!
«Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»! Знати та шанувати своє коріння,свій рід це надзвичайно важливо! Здобувачі освіти 4-В класу виконували проєкт " Моє родовідне дерево" метою якого було дослідити свій родовід, дізнатись якнайбільше про свою родину. Діти чудово справились з роботою!
Наші перемоги!
Вітаємо з зайнятим ІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ученицю 8-Б класу ліцею № 2 Гніванської міської ради Грабар Уляну та її керівника вчителя географії і біології Чернову Г.В.
Здобувачі ліцею √2 Гніванської міської ради, невтомно беруть участь в різних акціях, конкурсах. Не пройшла стороною і обласна гастрономічна акція "Гарбуз - символ роду!". Почесні грамоти за перше місце отримали Суска Іван ( 3-А клас), Суска Андрій (2-В клас), почесну грамоту за третє місце отримав Швець Володимир (2-Б клас).
Вітаємо переможців!!! Бажаємо й надалі творчих злетів!!!