Новини

    Урок пам'яті Андрія Сороки

    Сьогодні у ліцеї №2 Гніванської міської ради відбувся урок пам'яті «Герої не вмирають» (учитель історії О.І. Коваль, учениця 11-А кл. А.П. Рижавська), присвячений пам'яті нашого героя-захисника Андрія Сороки.
    Учні та педагоги ліцею зібралися, щоб вшанувати подвиг Героя, згадати моменти його біографії, мужність та відвагу, проявлені у часи війни. Зі сльозами на очах ми слухали спогади про Андрія, його життєвий шлях та героїчний подвиг.
    Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять про воїна та всіх Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
    Герої не вмирають, доки жива пам'ять про них!
     
     
     
     
    20.03.2025 | Aдмін | Читати далі

    Наша гордість!

    Друзі, маємо чудові новини! Пишаємося нашими талановитими здобувачами освіти ліцею №2 Гніванської міської ради, які продемонстрували неймовірну креативність та майстерність у конкурсах «Український сувенір», «Новорічна композиція» та «Зіркова мрія».
    Наші учні були відзначені почесними подяками, грамотами та дипломами за участь та призові місця. Їхні роботи вразили журі своєю оригінальністю, якістю виконання та відображенням українських традицій.
    З вітальним словом до дітей звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи І.О. Кудирко, яка підкреслила важливість розвитку творчих здібностей та надихнула учнів на нові звершення.
    Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсів! Бажаємо вам подальших творчих успіхів, натхнення та нових перемог!
    Ви – наша гордість!
     
     
     
     
    20.03.2025 | Aдмін | Читати далі

    Батьківські збори майбутніх першокласників

    19 березня у ліцеї №2 Гніванської міської ради відбулися батьківські збори майбутніх першокласників. Зустріч була наповнена корисною інформацією та порадами, які допоможуть підготувати дітей до школи.
    Учителі ліцею детально розповіли про ознаки готовності дитини до школи (О.А. Чорна), а також поділилися практичними порадами, як перетворити смартфон на корисного помічника у навчанні (Т.В. Суска). Особливий акцент зроблено на важливості підготовки до школи разом із дітьми, адже спільні зусилля батьків та вчителів є запорукою успішного старту першокласника (О.В. Поберецька).
    Директор ліцею, Ірина Казимирівна Бондарчук, виступила з вітальним словом та наголосила на важливості тісної співпраці між батьками та школою. Вона також розповіла про освітні програми та плани ліцею на наступний навчальний рік.
    Батьки мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді від педагогів.
     
     
     
    20.03.2025 | Aдмін | Читати далі

    Тиждень дитячої та юнацької книги

     

    17 березня в ліцеї 2 Гніванської міської ради розпочався Тиждень дитячої та юнацької книги . Для здобувачів освіти 3-4 х класів ГПД шкільним бібліотекарем Омельяновою Т.Г було проведено вікторину  "Завітай у казку ". Діти відповідали на питання бліц- турніру за змістом казок , відгадували казкових героїв за опорними словами , ділилися власними думками щодо прочитаних книг , провели разом весело та змістовно час.

     

     

     

    Згідно плану проведення Тижня дитячої та юнацької книги 20 березня шкільним бібліотекарем Омельяновою Т.Г. проведено літературну годину "Неймовірний шлях книги" для здобувачів освіти 3-А класу . Під час зустрічі у бібліотеці ліцею діти познайомились з історією виникнення книги , розвитком книгодрукарства на території України.

    Читаючи українською , привчаючи дітей до української літератури , ми розуміємо , наскільки це важливо . Шкільним бібліотекарем Омельяновою Т.Г. проведено для здобувачів освіти 11-Б класу літературну годину "Читай українське". Адже читання допомагає краще спілкуватись , постійно поповнюючи лексикон , почувати себе органічно , розуміти , як мова розвивається , як живе.

    20.03.2025 | Aдмін | Читати далі

    Тиждень природничих наук

    У межах Тижня природничих наук учні 11-А здійснили подорож до різних куточків світу у пізнавальній грі - презентації «Культурний калейдоскоп: Відкриваємо традиції світу» (учитель Чернова Г.В.).
    Учні ознайомили присутніх з культурними традиціями різних країн світу (України, Італії, Франції, Німеччини, Великої Британії, Японії, Індії, Туреччини). Національний одяг, кухня, свята - це далеко не увесь перелік цікавинок свята.
    Учні підвищили рівень обізнаності про цінності різних культур та їх різноманіття. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися.
    В межах Тижня природничих наук, який проходить у нашому ліцеї , учні 9-В та 9-А класів (вчитель Коренюк К.О.) виготовляли мило ручної роботи. Учні ознайомилися із процесом виготовлення мила, розвивали творчі здібності, вміння працювати в команді, поглиблювали знання про хімічні процеси (омилення жирів тощо).
    З учнями 8-А, та 8-Б класі була проведена геовікторина « Моя Україна». Різнопланові завдання сприяли розвитку пізнавального інтересу до вивчення географіі, кмітливості, командного вміння співпраці, творчого пошуку. Найактивніші учні: Деревянко Олександр, Крилова Аліна, Слободян Ярослава, Самарук Дмитро.
    З метою формування природничої компетентності та підвищення інтересу до вивчення географії в 7-х класах відбулася інтелектуальна гра "Подорож Євразією за 45 хвилин"(вчитель Ткачук М.В.). Команди показали добрі знання з географії, вміння застосовувати теоретичні знання на практиці та отримали позитивні емоції.
    Учитель хімії О.І. Лапечук створила справжнє свято для учнів! Вона провела серію яскравих і пізнавальних дослідів, які відкрили перед дітьми чарівний світ науки. Досліди, такі як "Хімічна магія" та "Фараонові змії", вразили своєю видовищністю та викликали жвавий інтерес до хімії.
    Крім того, було організовано конкурс малюнків та віршів на хімічну тематику, який дозволив учням проявити свою творчість і показати, як наука надихає їх у повсякденному житті. Такий підхід не тільки розширює кругозір, але й дозволяє кожному знайти своє місце у світі науки та творчості.
    У межах тижня Природничих наук відбувся захист наукових проєктів учнів 10 класів на тему "Генетичні виклики: Розкрий таємниці ДНК" (учитель Чернова Г.В.). Головною метою заходу було: розвиток навичок дослідницької діяльності серед учнів; ознайомлення з актуальними викликами та відкриттями в галузі генетики; сприяння розвитку критичного мислення, вміння презентувати результати роботи.
    Учні презентують свої дослідження у вигляді презентацій, стендових доповідей або інших творчих форматів.
    Учні 8-В класу (вчитель Ткачук М.В.) взяли активну участь у вікторині «Моя Україна»
    🇺🇦, де змагалися дві команди. Цікаві, незвичні завдання дали змогу поглибити і закріпити знання з географії.

    На уроці біології з учнями 7-Б класу (вчитель Коренюк К.О.) знайомилися з будовою та функціями основних органел тваринної клітини. Де розвивали навички моделювання біологічних об'єктів, поглиблювали розуміння принципів організації живих систем та створювали 3Д моделі клітин з підручних матеріалів.
    З учнями 8-В класу виготовляли моделі головного мозку людини. Вивчали будову та функції кожної частини нашого мозку.

    Учениці 11-А класу Кудирко Вікторія та Шлапак Александра, виступаючи в ролі вчителів, підготували і провели цікавий урок з біології та екології на тему "Антропогенний вплив на атмосферу". Цей урок викликав великий інтерес серед учнів.

    Під час заняття юні «вчителі» детально розповіли про різноманітні способи, якими людська діяльність впливає на атмосферу нашої планети. Вони висвітлили теми забруднення повітря, парникового ефекту, глобального потепління, кислотних дощів та інших важливих аспектів екологічних проблем.
    Рижавська Анастасія підготувала презентацію про процеси забруднення повітря та його очищення.
    Герасимчук Яна та Дацюк Вікторія підготували вікторину, в якій взяли участь усі бажаючі. Це дозволило закріпити отримані знання у цікавій ігровій формі.
    Для учнів 10 класів був організований квест "Код життя: пригоди в світі генетики" (учитель Чернова Г.В.). Учні були поділені на команди, які маючи свій маршрут, виконували завдання скануючи QR- коди на території ліцею.
    У запеклій боротьбі місця розподілися наступним чином: 1 місце - Еволюціонери (10-Б), 2 - Хромосоми (дівчата 10-А), 3 - Пріони (хлопці 10-А).
    Учні продемонстрували гарні знання з генетики та творчий підхід до виконання завдань.
    Розвинуто вміння працювати в команді та аналізувати інформацію.
    Захід викликав зацікавленість і позитивні емоції серед учасників.
    Старшокласники запросили учнів початкових класів у захоплюючу подорож країною БІОЛОГІЇ. Молодші школярі дізналися багато нової та корисної інформації.
    Майбутні біологи розповіли про різноманіття живих організмів, їхню будову та цікаві факти з життя тварин і рослин. Учні з захопленням слухали розповіді та активно брали участь у різноманітних вікторинах і конкурсах, демонструючи свої знання та ентузіазм до вивчення біології.
    Ця подія стала чудовою нагодою для молодших школярів поглибити свої знання і розширити кругозір.
    Серед учнів 5-х класів (учитель Чернова Г.В.) була проведена пізнавально -розважальна гра "Рослини і тварини рідного краю". У змаганнях перемогу, за кількістю балів, здобула команда "Мікроби" 5-А класу, 2 місце розділили команди "Дикі мандарини" 5-Б та "Мурашки" 5-В.
    Учасники гри покращили знання про рослини і тварини рідного краю.
    Захід сприяв розвитку командної роботи, творчого мислення та екологічної свідомості.
    Також учні презентували власні проекти про представників рослинного і тваринного світу нашої громади.
    Учитель Ткачук М.В. із учнями 6-х класів провела гру- подорож «Ми - на варті природи».
    Здобувачі освіти розгадували загадки, анаграми,розшифровували і вгадували назви тварин рідного краю, навчилися брати потрібні речі у похід та пригадили правила поведінки в природі.
    В межах Тижня природничих наук сьогодні відбувся успішний захист дослідницьких проєктів "Зелені мрії: вирощуємо майбутнє" серед учнів 5-х класів (учитель Г.В. Чернова). Учні протягом кількох місяців вирощували в домашніх умовах різні рослини (горох, квасоля, кабачок, цибуля, часник, кріп, петрушка тощо), слідкували за поливом, освітленням і ростом.
    Вели "Щоденник спостережень", у якому фіксували зміни в рості, зовнішньому вигляді рослин і свої дії. Презентували свої результати.
    Проект досяг своєї мети, зацікавив учнів природою та допоміг сформувати навички відповідального ставлення до довкілля.
     
     
     
     
     
     

     
    12.03.2025 | Aдмін | Читати далі

    Тиждень "Шевченківські дні"

    У неділю ми відзначатимемо 211-ту річницю з дня народження великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. 7 березня педагог-організатор В.С. Маруневич провела захоплюючий інтерактивний урок для учнів 4-А класу. Наші юні шанувальники творчості Шевченка мали змогу не лише поглибити свої знання про життя та творчість поета, а й проявити свою кмітливість та творчі здібності.
    Під час уроку діти:
    * активно брали участь у жвавих бесідах, обговорюючи найвідоміші твори Шевченка;
    * спробували себе в ролі поетів, відновлюючи переплутані рядки з улюблених віршів;
    * проявили свою ерудицію, вставляючи пропущені слова у відомі поезії;
    * заслухали поезію у виконанні сучасних виконавців та підспівували.
    Урок пройшов у теплій та дружній атмосфері, подарувавши дітям незабутні враження та натхнення. Ми пишаємося нашими учнями та їхнім прагненням до знань!
     
     

     

     

     
     
     

     

    07.03.2025 | Aдмін | Читати далі
    Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353
    Всього новин: 2117
Управління освіти і науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Вінницька академія безперервної освіти 
ТИВРІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ