26 листопада на базі ліцею вже вдруге відкрито міський етап змагань проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".
Вітаємо команду хлопців (вікова категорія 5-9 класи) із зайнятим 3 місцем у номінації футзал та команду хлопців (вікова категорія 10-11 класи) із зайнятим 2 місцем у номінації футзал.
Зичимо перемоги у майбутньому, наснаги, сили рухатись вперед та підкорювати нові вершини!!!
У межах акції "16 днів проти насильства" у ліцеї №2 Гніванської міської ради інспектором сектору "Служба освітньої безпеки" лейтенантом поліції Совою Юлією проведено профілактичну бесіду з учнями 5-А класу. Захід був спрямований на формування у дітей розуміння проблеми насильства, обговорення його форм, а також розробку практичних навичок захисту та звернення за допомогою в разі необхідності.
У ході бесіди учні активно брали участь у дискусії, обговорюючи способи протидії насильству
🧑🧑🧒. Важливою темою стало питання, як діяти в ситуації, коли вони або їхні знайомі стикаються з насильством. Учням наголосили, що завжди потрібно звертатися до дорослих, яким вони довіряють, чи до відповідних органів


, наприклад:
шкільного психолога чи соціального педагога

; класного керівника.
Для більшої наочності учням було продемонстровано навчальний відеоролик на тему насильства. Він допоміг дітям краще зрозуміти, як розпізнати ознаки насильства та куди можна звернутися за допомогою. Відеоролик супроводжувався поясненнями від вчителів, щоб закріпити ключові моменти.


Інтерактивна гра "Коло безпеки"
Особливу увагу було приділено практичній частині заходу, а саме інтерактивній грі "Коло безпеки"

. Мета гри – допомогти дітям усвідомити, хто може бути для них підтримкою у складних ситуаціях.
Учні отримали ігрові картки з різними ситуаціями та завданнями, які вони повинні були вирішити.

У процесі гри школярі складали власне "безпечне коло", визначаючи, хто з їхнього оточення може надати допомогу у випадку насильства чи загрози.
Ця гра сприяла формуванню у дітей розуміння важливості довірливих стосунків із дорослими та однолітками

"І щоб здолать життєві мури - поринем в світ літератури" - під таким гаслом учні та вчителі ліцею мали нагоду "смакувати" миті, уроки, дні. Так, за ініціативи учительки зарубіжної літератури та мистецтва Наталії Голоти, протягом тижня відбувся ряд цікавих та неординарних заходів:

"А що читаєш ти?" - конкурс-презентація, під час якого учні знайомили зі сторінками своїх улюблених творів

"Віртуальна подорож до шоколадної фабрики мрій" дозволила 5-класникам перевтілитись в героїв твору Р.Далла "Чарлі і шоколадна фабрика"

"Шекспірівське питання і наш час" спонукало дослідити цікаві факти із життя класика англійської літератури та його творів

"Хто він - гетьман Мазепа?" і це не про класичний урок історії та літератури, під час заходу учні дізнались чому Україна та образ українського гетьмана (на якого російська церква наклала прокляття) захоплював Вольтера і Байрона.

"Рядки обпалені війною" - віртуальна зустріч з поетами-воїнами, котра зачепила найглибші струни душі кожного з присутніх. Особливого підсилення додав конкурс читців у рамках цього дійства.
На завершення тижня "В країні літератури" - учителька підбила підсумки та відзначила найактивніших учасників.
Література - це те, що живить вашу душу, не дає загрубіти серцю і зміцнює дух.
Наші науковці Дерев'янко Олександр (робота "Скельний храм у Буші"), Рижавська Анастасія (робота"Герої не вмирають: Андрій Сорока"), Герасимчук Яна ("Політичні погляди М.Коцюбинського") відмінно захистили свої роботи на Міжнародній учнівській коннференції у місті Миколаєві. Науковий керівник - учитель Коваль О. І. Вітаємо!


Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять мільйонів жертв, які загинули від Голодомору 1932–1933 років, а також масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цьогоріч День пам'яті жертв Голодоморів припадає на 23 листопада.
Учнівською радою ліцею організовано стенд-виставку "Голодомор - помста за свободу".

22 листопада, напередодні 91-их роковин Голодомору 1932-1933 рр. педагог-організатор В.С. Маруневич та здобувачі освіти 2-Б класу (кл.керівник Т.В. Ясінська) створювали віночок пам'яті жертвам тих страшних часів.





Учитель історії О.І. Коваль провів історичний екскурс "Голодомор - помста за свободу" для здобувачів освіти 10-Б класу.

Небайдужики щороку долучаються до доброї справи – День піжам.
Ми всі приходимо на навчання в піжамах для підтримки дітей, які проходять тривале лікування в стаціонарах. Цю крутезну акцію запустили Фундація Дім Рональда МакДональда.