Новини
Ігровий урок «Колегія Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України»
В рамках предметного Тижня природничих наук ОЗО "НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів- гімназія №2»" м. Гнівані вчителем географії та біології Добачевською М. П. 16.03.21.р. проведено відкритий урок з географії у 9-Б класі на тему «Машинобудування світу», ігровий урок (форма нарада) у 9-Б класі «Колегія Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України».
Інформаційна злива "Зародження та розвиток фізики як науки"
Сучасний науково-технічний прогрес органічно пов’язаний із фізикою. Теорії та методики цієї науки більшою мірою використовують в астрономії, хімії, біології, географії, геології та інших науках. Теорія відносності і квантова механіка пояснили ряд явищ у Всесвіті. Метод мічених атомів застосовують для вивчення хімічних реакцій. Молекулярна та атомна фізика входять до різних галузей біологічної науки тощо. Досягнення фізики широко застосовуються в ядерній енергетиці, ракетній і напівпровідниковій, обчислювальній і контрольно-вимірювальній техніці, автоматиці й телемеханіці.
Природничий калейдоскоп
16 березня в ОЗО "НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія №2"" м.Гнівані, в рамках предметного Тижня природних наук вчитель географії, О.В.Мисліцка провела онлайн захід в 7-В гімназійному класі "Природничий калейдоскоп".
Челендж "Періодична система навколо нас"
Хімія.... Хімія... Куди не глянь, усюди вона, оточує нас скрізь і всюди, то чому б нам ближче не познайомитися з нею?
Захід "Життя дається один раз"
Екологічний диспут «Планета просить порятунку»
В умовах науково-технічного прогресу значно ускладнились взаємовідносини суспільства з природою.Людина отримала можливість впливати на хід природних процесів, підкорила сили природи, почала опановувати майже всі доступні відновні і невідновні природні ресурси, але разом з тим забруднювати і руйнувати довкілля.