Новини
Спонтанний прояв доброти
Дослідження показують, що добрі справи мають безліч переваг для психічного та фізичного здоров’я: впливають на центри задоволення у мозку, підвищуючи рівень серотоніну та дофаміну, зменшують тривожність, стрес, і запалення. Долучилися до відзначення Дня спонтанного прояву доброти учні 9-Б класу, класний керівник А.М. Дрозд, ОЗО «НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія №2"» м.Гнівані.
Свічка вічної пам'яті
В ОЗО "НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-гімназія №2"" м.Гнівані відбулися заходи з нагоди Вшанування жертв голодоморів та політичних репресій (керівник Коваль О.І.)
Не забудь жертв страшного Голодомору!
Учні 4-В класу ОЗО «НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія №2"» м.Гнівані (класний керівник Мельник Т.С.) долучилися до заходів щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Говорити з дітьми про такі страшні події складно, але необхідно.
Свічка вічної пам'яті
Документальне краєзнавче дослідження вшанування пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій вихованців гуртка "Джура" ОЗО "НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-гімназія №2"" м.Гнівані (керівник Коваль О.І.)
Голодомор – біль душі й пам’ять серця
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в ОЗО «НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. гімназія №2»» для здобувачів освіти 6 -А класу (класний керівник Ткачук М.В. ) була проведена година пам’яті й скорботи «Голодомор – біль душі й пам’ять серця».
Незабудка пам’яті
Ніде у світі не зафіксовано голоду, подібного тому, який випав на долю однієї з найродючіших країн світу. Неможливо без болю згадати страшні муки українського народу в 1921–1923, 1932–1933 та в 1946–1947 роках ХХ століття. Зокрема 1933 рік – найчорніший в історії України.